UBER1337.DK – til forsiden

Demos

de_miragede_mirageServer #2 · Deathmatch
26. okt 2026 · 15:580:22 min
Flest kills .ReGo™ 2 kills
6 kills · 50% HS · 11 spillere
Scoreboard (11 spillere)
SpillerKDAHSMVPScoreSkade
T .ReGo™ Steam Bans2102034199
CT Specialist BOT1110023128
CT Sas BOT1111023156
CT K BOT100001899
CT Arno BOT100001811
DemoRecorder BOT0000000
T Mae BOT0000000
T Sarge BOT01000080
T Kev BOT010000110
CT Farlow BOT01000063
T Solman BOT01000077
de_miragede_mirageServer #2 · Deathmatch
25. okt 2026 · 15:176:24 min
Flest kills Bank 22 kills
158 kills · 54% HS · 11 spillere
Scoreboard (11 spillere)
SpillerKDAHSMVPScoreSkade
T sl1rig Steam Bans181301502691659
CT Specialist BOT191511202371677
T Bank BOT22152502131806
T Sas BOT18154902022114
T Goggles BOT16196601922039
CT Rouchard BOT151801101801489
CT Sox BOT15161801751402
T Hugg BOT16145701731845
CT Cavalry BOT1017160901036
CT Seal BOT919360811135
DemoRecorder BOT0000000
de_miragede_mirageServer #2 · Deathmatch
24. okt 2026 · 22:181:37 min
Flest kills Enforcer 6 kills
32 kills · 28% HS · 11 spillere
Scoreboard (11 spillere)
SpillerKDAHSMVPScoreSkade
T Aspirant BOT5322060606
T Enforcer BOT6212056670
T Specialist BOT5412041440
CT K BOT2311036268
CT Blackwolf BOT3300024297
T Chef Steam Bans2200022140
CT Baroud BOT2600018240
CT Seal BOT4401016233
CT Bank BOT230008172
T Farlow BOT131108276
DemoRecorder BOT0000000
de_miragede_mirageServer #2 · Deathmatch
24. okt 2026 · 16:076:09 min
Flest kills brink 44 kills
233 kills · 46% HS · 15 spillere
Scoreboard (15 spillere)
SpillerKDAHSMVPScoreSkade
T brink Steam Bans44903905294004
T Dragomir BOT21143702302025
CT Rouchard BOT15171402271703
CT Maximus BOT15182502101506
T Getaway BOT20153502091912
T Kev BOT18155202012208
CT Cavalry BOT151831101901246
T Squad BOT17213801781808
T Seal BOT15201401591673
T Baroud BOT14152401401735
CT Mae BOT1017450127865
CT Krikey BOT821330126813
CT Sarge BOT11163401071250
CT Enforcer BOT101907092911
DemoRecorder BOT0000000
de_miragede_mirageServer #2 · Deathmatch
24. okt 2026 · 14:301:15 min
Flest kills Darryl 6 kills
52 kills · 31% HS · 15 spillere
Scoreboard (15 spillere)
SpillerKDAHSMVPScoreSkade
T Seal BOT53110315434
T Blackwolf BOT53110287628
T Darryl BOT63030268704
T K BOT44130249517
CT Krikey BOT53210208510
T Romanov BOT34000200265
T Arno BOT32210184386
CT Rouchard BOT34020179145
CT Rezan BOT23210168415
CT Rex BOT35010166158
CT [Uber1337.dk]LeetDonkey Steam Bans63000132440
CT Sox BOT25000131144
CT Kask BOT25220130161
T Trapper BOT3500030254
DemoRecorder BOT0000000
de_miragede_mirageServer #2 · Deathmatch
24. okt 2026 · 14:253:09 min
Flest kills Seal 20 kills
124 kills · 48% HS · 16 spillere
Scoreboard (16 spillere)
SpillerKDAHSMVPScoreSkade
T B-Hop ♛ omnipresent Steam Bans18811502232065
T Seal BOT2042501961591
T Blackwolf BOT1173501291328
T Darryl BOT1273401281293
T K BOT101002090778
CT Rex BOT71223084878
CT Rouchard BOT7934083854
T Arno BOT9806080794
CT Krikey BOT91015079957
T Romanov BOT51012056641
CT Sox BOT51013055628
CT Rezan BOT4902042276
CT Slingshot BOT41012039448
CT Kask BOT31012016369
DemoRecorder BOT0000000
CT [Uber1337.dk]LeetDonkey Steam Bans0000000
de_cachede_cacheServer #2 · Deathmatch
23. okt 2026 · 22:030:23 min
Flest kills Jaques 3 kills
16 kills · 63% HS · 15 spillere
Scoreboard (15 spillere)
SpillerKDAHSMVPScoreSkade
CT [Uber1337.dk]LeetDonkey Steam Bans20020235197
T Strapper BOT22000115182
T Aspirant BOT010001120
T Dragomir BOT0100010662
T Squad BOT110009998
CT Enforcer BOT1101098100
CT Rouchard BOT2102091200
T Rex BOT1100087100
T Jaques BOT3103079125
T Krikey BOT2111075266
CT Hugg BOT1101040100
CT Skullhead BOT1210031202
CT Maximus BOT02000240
DemoRecorder BOT0000000
CT Trapper BOT0100000
de_cachede_cacheServer #2 · Deathmatch
23. okt 2026 · 22:010:47 min
Flest kills Dragomir 4 kills
20 kills · 0% HS · 16 spillere
Scoreboard (16 spillere)
SpillerKDAHSMVPScoreSkade
T Dragomir BOT4100033300
CT Hugg BOT3100016318
CT Arno BOT3100016231
T Aspirant BOT1300011160
T Jaques BOT3100010240
T Rex BOT1200010206
T Krikey BOT11000869
T Strapper BOT120008189
T Squad BOT121005196
CT Maximus BOT110000118
CT Enforcer BOT110000137
CT elifff Steam Bans0000000
DemoRecorder BOT0000000
CT [Uber1337.dk]LeetDonkey Steam Bans0000000
CT Skullhead BOT020000234
CT Rouchard BOT02000079
de_miragede_mirageServer #2 · Deathmatch
23. okt 2026 · 21:460:34 min
Flest kills Krikey 2 kills
12 kills · 17% HS · 15 spillere
Scoreboard (15 spillere)
SpillerKDAHSMVPScoreSkade
CT Krikey BOT2101018199
T K BOT1000011114
T Blackwolf BOT1000010192
T Baroud BOT1100010151
CT Kev BOT10000054
T Solman BOT10000047
T Cavalry BOT110000193
CT [Uber1337.dk]LeetDonkey Steam Bans110000100
CT Mangos BOT11000044
T Skullhead BOT120000119
T Seal BOT120100221
CT Trapper BOT00000049
DemoRecorder BOT0000000
CT Sox BOT0100000
CT Kask BOT021000140
de_miragede_mirageServer #2 · Deathmatch
23. okt 2026 · 01:021:32 min
Flest kills Elvispen 7 kills
48 kills · 25% HS · 15 spillere
Scoreboard (15 spillere)
SpillerKDAHSMVPScoreSkade
T Elvispen Steam Bans7304069731
T Sarge BOT5601050386
CT Goggles BOT3320046422
T Baroud BOT5101042339
T Kev BOT4400040328
T Specialist BOT4410037519
CT Darryl BOT2400036325
CT Rex BOT5303034452
T Kask BOT4202032320
CT Cavalry BOT3300026172
CT Mangos BOT2410023349
T Seal BOT2300020350
CT Aspirant BOT1510017265
CT Solman BOT141105218
DemoRecorder BOT0000000
de_miragede_mirageServer #2 · Deathmatch
22. okt 2026 · 15:090:39 min
Flest kills Getaway 2 kills
16 kills · 6% HS · 15 spillere
Scoreboard (15 spillere)
SpillerKDAHSMVPScoreSkade
CT Getaway BOT2100018198
CT Blackwolf BOT2110018281
T Dragomir BOT2100011224
T Voltzmann BOT2100011153
T Darryl BOT2200010128
T Sas BOT1100010148
CT Arno BOT200108170
T Sarge BOT022005133
CT Seal BOT10000021
T Mae BOT110000147
CT Krikey BOT120000117
DemoRecorder BOT0000000
CT Hugg BOT01100057
CT Cavalry BOT02000040
T Sn1persn1gel Steam Bans0200000
de_miragede_mirageServer #2 · Deathmatch
21. okt 2026 · 21:057:10 min
Flest kills Jango 44 kills
301 kills · 50% HS · 15 spillere
Scoreboard (15 spillere)
SpillerKDAHSMVPScoreSkade
CT Jango Steam Bans441932214814663
T Kask BOT291741503172585
T Skullhead BOT292431503062699
T Aspirant BOT27184702942690
T Goggles BOT231961102702335
T Cavalry BOT242341502622403
T Officer BOT23235802622330
T Rouchard BOT242211002482520
CT Blackwolf BOT172031302311729
CT Sox BOT142461001921784
CT Darryl BOT14202601821384
CT Hugg BOT12230701461186
CT K BOT11231801331278
CT Sarge BOT10263501151106
DemoRecorder BOT0000000
de_miragede_mirageServer #2 · Deathmatch
21. okt 2026 · 21:010:22 min
Flest kills Cavalry 2 kills
10 kills · 20% HS · 15 spillere
Scoreboard (15 spillere)
SpillerKDAHSMVPScoreSkade
T Cavalry BOT2000036114
CT Officer BOT2001036102
CT Kev BOT1010023171
T Seal BOT1000018109
T Baroud BOT1100018100
CT Romanov BOT1100018112
T Maximus BOT110101889
CT [Uber1337.dk]LeetDonkey Steam Bans110001499
DemoRecorder BOT0000000
T Darryl BOT01000096
CT Farlow BOT01000082
T Krikey BOT01000022
CT Mangos BOT01000060
T Jaques BOT01000090
CT Voltzmann BOT0100000
de_miragede_mirageServer #2 · Deathmatch
21. okt 2026 · 20:210:14 min
Flest kills Sarge 1 kills
5 kills · 0% HS · 15 spillere
Scoreboard (15 spillere)
SpillerKDAHSMVPScoreSkade
T Sarge BOT1000018121
CT Arno BOT100001899
CT Kask BOT100001898
CT Rouchard BOT1000018120
CT Sox BOT1100018131
T Mangos BOT00000083
T Jaques BOT00000066
CT Skullhead BOT00000015
CT Mae BOT00000016
CT Enforcer BOT0000000
DemoRecorder BOT0000000
T Hugg BOT01000029
T Getaway BOT01000025
T Crasswater BOT0100000
T Yarpen Zigrin Steam Bans0100000
de_miragede_mirageServer #2 · Deathmatch
20. okt 2026 · 21:370:19 min
Flest kills Mangos 1 kills
4 kills · 25% HS · 16 spillere
Scoreboard (16 spillere)
SpillerKDAHSMVPScoreSkade
T Mangos BOT100001899
CT Dragomir BOT100001847
T RASTA_Bobby Steam Bans1001018110
CT Darryl BOT1100018112
CT Arno BOT0000009
CT Kask BOT0000000
CT Solman BOT0000000
CT Rezan BOT0000000
DemoRecorder BOT0000000
CT tops Steam Bans0000000
CT Hugg BOT0000000
T Getaway BOT0000000
T Aspirant BOT0000000
T Crasswater BOT01000051
T Cavalry BOT0100000
T Sas BOT0100000
de_miragede_mirageServer #1 · Competitive
19. okt 2026 · 21:120:49 min
CT 0 vundne runder 0 T
1 runder · 7 kills · 14% HS · 1 spillere
Scoreboard (1 spillere)
SpillerKDAHSMVPScoreSkade
T AC20 Steam Bans2101020
de_miragede_mirageServer #2 · Deathmatch
18. okt 2026 · 20:402:28 min
Flest kills Aspirant 12 kills
77 kills · 19% HS · 15 spillere
Scoreboard (15 spillere)
SpillerKDAHSMVPScoreSkade
T Aspirant BOT123020147978
T Lieutenant BOT106200133901
T Voltzmann BOT107030112775
T Trapper BOT9513095987
T Darryl BOT7720094662
T Rex BOT8601086778
T Blackwolf BOT5520057742
CT Romanov BOT3622044470
CT Farlow BOT4322042570
CT Squad BOT2810033405
CT Krikey BOT4600032315
CT [Uber1337.dk]LeetDonkey Steam Bans2002032199
CT Bank BOT180008141
DemoRecorder BOT0000000
CT Hugg BOT07000021
de_miragede_mirageServer #2 · Deathmatch
18. okt 2026 · 17:271:50 min
Flest kills Talvikaaren katkaisija 10 kills
66 kills · 39% HS · 15 spillere
Scoreboard (15 spillere)
SpillerKDAHSMVPScoreSkade
CT Talvikaaren katkaisija Steam Bans104060114767
T Maximus BOT9415087921
CT Skullhead BOT6501074450
T Specialist BOT7422062580
T Lieutenant BOT4611050555
CT Officer BOT2520046485
CT Goggles BOT4403044480
T Crasswater BOT5301040506
T Kev BOT4504040568
T Arno BOT4520040318
CT Blackwolf BOT3510031284
CT K BOT3611028346
CT Sarge BOT3611021310
T Mangos BOT2401019323
DemoRecorder BOT0000000
de_miragede_mirageServer #2 · Deathmatch
18. okt 2026 · 00:380:15 min
Flest kills Sarge 1 kills
6 kills · 0% HS · 15 spillere
Scoreboard (15 spillere)
SpillerKDAHSMVPScoreSkade
CT Sarge BOT100001899
CT Skullhead BOT100001899
T Specialist BOT1000018100
T Mangos BOT100001856
CT Kev BOT110001898
T Rouchard BOT110001860
T Farlow BOT001006141
CT Jaques BOT00100542
CT Darryl BOT01100596
T Seal BOT00000023
DemoRecorder BOT0000000
CT Crasswater BOT01000076
T Baroud BOT0100000
CT Solman BOT01000083
T renaitre Steam Bans0100000
de_miragede_mirageServer #2 · Deathmatch
17. okt 2026 · 20:245:18 min
Flest kills JimmyJJ 47 kills
217 kills · 53% HS · 15 spillere
Scoreboard (15 spillere)
SpillerKDAHSMVPScoreSkade
T JimmyJJ Steam Bans47912805244420
T Rex BOT22183802311768
CT Mae BOT181531402221954
T Darryl BOT14173201651533
CT Kask BOT14180901601307
CT Squad BOT13151701591274
CT Mangos BOT12161901551158
T Sas BOT12165501491773
T Baroud BOT13162601441561
CT Slingshot BOT14151701431343
T Bank BOT12173601221387
T Romanov BOT10193101211146
CT Dragomir BOT101506084880
CT Sox BOT61236081823
DemoRecorder BOT0000000
de_miragede_mirageServer #2 · Deathmatch
17. okt 2026 · 18:340:10 min
Flest kills Slingshot 1 kills
4 kills · 25% HS · 15 spillere
Scoreboard (15 spillere)
SpillerKDAHSMVPScoreSkade
CT Slingshot BOT100001897
CT Mae BOT100001898
CT Trapper BOT100001897
T K Steam Bans1101016100
CT Krikey BOT00000032
T Rouchard BOT0000000
CT Seal BOT0000000
CT Sarge BOT0000000
DemoRecorder BOT0000000
T Enforcer BOT0000000
T Getaway BOT0000000
T Goggles BOT01000079
CT Squad BOT01000064
T Skullhead BOT01000078
T Crasswater BOT0100000
de_miragede_mirageServer #2 · Deathmatch
16. okt 2026 · 21:454:04 min
Flest kills K 38 kills
173 kills · 65% HS · 15 spillere
Scoreboard (15 spillere)
SpillerKDAHSMVPScoreSkade
T K Steam Bans38703404163547
T Rouchard BOT15113501791541
T Jaques BOT15112801651470
T Officer BOT14103601621448
T Sarge BOT151101101561604
T Dragomir BOT15141801551635
CT Voltzmann BOT1013080120935
CT Aspirant BOT613230108652
CT Kev BOT815050104846
CT Maximus BOT914070102880
CT Mangos BOT101008090908
T Baroud BOT81413087919
CT Crasswater BOT61405058669
CT Sox BOT41602052499
DemoRecorder BOT0000000
de_miragede_mirageServer #2 · Deathmatch
15. okt 2026 · 15:3110:24 min
Flest kills [Uber1337.dk]LeetDonkey 48 kills
412 kills · 42% HS · 16 spillere
Scoreboard (16 spillere)
SpillerKDAHSMVPScoreSkade
T [Uber1337.dk]LeetDonkey Steam Bans481911015984634
T Rezan BOT452741604914314
T Specialist BOT382461404354327
T Enforcer BOT2926141203813616
T Trapper BOT373141503643496
T Slingshot BOT30318803643273
CT Getaway BOT243151203592514
CT K BOT293121703322426
T Lieutenant BOT263391303093384
CT Solman BOT213041202641834
CT Rouchard BOT213651002582053
CT Cavalry BOT262811302572238
CT Jaques BOT203211202571718
CT Romanov BOT18332702441705
SourceTV BOT0000000
DemoRecorder BOT0000000
de_miragede_mirageServer #2 · Deathmatch
14. okt 2026 · 19:481:00 min
Flest kills Dragomir 5 kills
26 kills · 19% HS · 15 spillere
Scoreboard (15 spillere)
SpillerKDAHSMVPScoreSkade
T Dragomir BOT5100030329
CT Enforcer BOT2220028280
CT Sox BOT3201026290
T Arno BOT3210025299
T Squad BOT2211025333
T Kask BOT2300020240
T Reinildo Steam Bans2102018136
CT Sas BOT120001898
T Seal BOT2000011197
T Farlow BOT2200011159
CT Baroud BOT121108168
CT Kev BOT131005186
DemoRecorder BOT0000000
CT Aspirant BOT02000016
CT Sarge BOT032000120
de_miragede_mirageServer #2 · Deathmatch
14. okt 2026 · 13:223:59 min
Flest kills 𝓡𝓪𝓶𝓮𝓷 30 kills
158 kills · 43% HS · 15 spillere
Scoreboard (15 spillere)
SpillerKDAHSMVPScoreSkade
T 𝓡𝓪𝓶𝓮𝓷 Steam Bans30721102883039
T Voltzmann BOT13104501571316
T Krikey BOT13101801531451
T Goggles BOT13111001461205
T Squad BOT11116501351123
CT Bank BOT813340131920
CT Kev BOT99150119784
T Maximus BOT11142501171153
CT K BOT1012260115867
T Hugg BOT10123101091083
CT Farlow BOT912070841113
CT Solman BOT61301070658
CT Mae BOT71425068819
CT Sarge BOT81115063610
DemoRecorder BOT0000000
de_miragede_mirageServer #2 · Deathmatch
14. okt 2026 · 01:286:13 min
Flest kills K 21 kills
210 kills · 32% HS · 15 spillere
Scoreboard (15 spillere)
SpillerKDAHSMVPScoreSkade
T K BOT21146702352324
T Farlow BOT211341002162174
T Enforcer BOT20152502102322
CT Crasswater BOT16130502091396
T Dragomir BOT19154502062209
T Arno BOT21102602011736
T Darryl BOT14176301661850
CT Blackwolf BOT12142401591134
CT Rezan BOT12172001501113
CT Rouchard BOT12181201411218
T jappare Steam Bans131101101361115
CT Mae BOT14170501251053
CT Trapper BOT8201001191079
CT Lieutenant BOT71705066735
DemoRecorder BOT0000000
de_dust2de_dust2Server #2 · Deathmatch
10. okt 2026 · 14:417:01 min
Flest kills Jaques 22 kills
168 kills · 40% HS · 11 spillere
Scoreboard (11 spillere)
SpillerKDAHSMVPScoreSkade
CT Jaques BOT22180803642217
T Synch Steam Bans221411102592201
T Sarge BOT21164502472182
T Sox BOT18175702092101
T Specialist BOT18156402071827
T Enforcer BOT19130601772055
CT Krikey BOT16170901701558
CT Officer BOT12181701251085
CT Seal BOT1120170105904
CT Trapper BOT921030841072
DemoRecorder BOT0000000
de_dust2de_dust2Server #2 · Deathmatch
8. okt 2026 · 13:311:15 min
Flest kills Lieutenant 6 kills
23 kills · 9% HS · 11 spillere
Scoreboard (11 spillere)
SpillerKDAHSMVPScoreSkade
T Strapper BOT4030054380
T Lieutenant BOT6200044523
T Krikey BOT3310037575
CT Arno BOT3301026213
CT Darryl BOT1201018134
T spakkxx Steam Bans1420018240
T Voltzmann BOT2100010185
CT Maximus BOT14000882
CT Mae BOT11000083
CT Sarge BOT140000115
DemoRecorder BOT0000000
de_dust2de_dust2Server #2 · Deathmatch
7. okt 2026 · 19:3910:27 min
Flest kills Kev 36 kills
270 kills · 47% HS · 12 spillere
Scoreboard (12 spillere)
SpillerKDAHSMVPScoreSkade
T Kev BOT36254913983455
T spakkxx Steam Bans352252003843947
T Sarge BOT342631203683469
T Jaques BOT342541703643472
T Officer BOT32274903423235
CT Goggles BOT21262902701885
CT Farlow BOT203001302301870
CT Dragomir BOT16345602271905
CT Aspirant BOT222611602132263
CT Rezan BOT202921701922144
SourceTV BOT0000000
DemoRecorder BOT0000000
Til toppen